Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czym są "Szablony Airbrush"?

Szablony Airbrush to przede wszystkim szablony wielorazowe. Są odporne na rozpuszczalniki, dzięki czemu można je spokojnie umyć po używaniu farb i lakierów rozpusczalnikowych.
Są one wykonane z mlecznej folii i nie posiadają one kleju z żadnej strony. Aby wykonać przy ich użyciu tatuaż airbrush należy przytrzymać je dłonią lub przykleić za pomocą kleju tymczasowego lub taśmy np. malarskiej. Produkt można wypełnić również przy użyciu farb do ciała i specjalnej gąbki.

Wielorazowy szablon do tatuaży wykonany ze specjalnej, przeźroczystej folii bez kleju. Szablon należy przytrzymać dłonią, przykleić za pomocą kleju tymczasowego lub taśmy np. malarskiej.

Jak wykonujemy tatuaż brokatowy?

Żeby prawidłowo wykonać tatuaż brokatowy potrzebujemy :

 1. odtłuszczacz - dezynfekcja i oczyszczenie skóry, dzięki niej tatuaż dłużej będzie się trzymał (tutaj polecam naszą nowość odtłuszczacz ,,+'' ponieważ oprócz oczyszczenia zostawia delikatną warstwę lepką która ułatwia pracę z szablonami)
 2. szablony do tatuaży ( na naszej stronie wszystkie szablony z kategorii ,,szablony do tatuaży''. Jeżeli jest Pani początkująca krótko opiszę jak one wyglądają. Maja 3 warstwy papier podkładowy do którego jest przyklejony szablon, a na wierzchu przezroczysta folia, która ułatwia nanoszenie wzoru na skórę. Szablony mają różne rozmiary, są bardziej i mniej skomplikowane. Te proste wzory jeżeli będzie Pani wykonywała tatuaż prawidłowo można użyć ponownie ( tutaj tylko zaznaczam, że ja zawsze pytam rodzica o to czy pozwala, ze względów higienicznych :))
 3. Kleju - w naszym sklepie dostępny w 2 wersjach 15 ml (pędzelek jak w lakierach do paznokci) 7ml ( aplikator jak w błyszczyku) poza aplikatorami i pojemnością nie ma żadnych różnic. Klej ma atest do pobrania na naszej stronie. Trzyma do 2 tyg, tylko podczas gdy tatuaż jest mokry nie wolno go trzeć! 15ml to 60-80 tatuaży. 7ml - 20-30 tatuaży,
 4. Pyłki brokatowe, żeby dobrze wypełnić tatuaż należy używać jak najdrobniejszego brokatu. Na naszym sklepie mamy dostępne 2 rodzaje pyłków zwykłe po 2,20zł szt. mieniące się na jeden kolor i holo 2,50zł/szt mieniący się na kilka kolorów! 1 słoiczek brokatu starcza mniej więcej na 20tatuaży . Oczywiście zależy to od tego czy będzie Pani mieszać kilka kolorów czy wypełniać jednym.
 5. Akcesoria pędzelek do nakładania pyłku brokatowego, pędzelek wachlarz do strzepywania nadmiaru brokatu. Pęsetką można usuwać elementy szablonu które zostają na skórze.

Instrukcja wykonywania tatuaży brokatowych:

 • odtłuszczenie skóry
 • przyklejenie szablonu - najpierw odklejamy papier podkładowy następnie przyklejamy do skóry. Dalej odklejamy przezroczystą folię, najlepiej odkleić na całej szerokości szablonu i powoli odklejać jak najbliżej skóry
 • wypełnienie szablonu klejem
 • odklejenie szablonu
 • czekamy aż klej zrobi się przezroczysty
 • wypełnienie brokatem według uznania
 • strzepanie nadmiaru brokatu 
 • GOTOWE!

Koszty wykonania tatuaży brokatowych:

 • odtłuszczacz ,,+'' 100ml - 12zł 50ml-7zł ( ciężko oszacować na ile wystracza ponieważ sprysukujemy nim tylko powierzchnię tatuażu) wariant odtłuszczacz zwykły 100ml - 11zł a 50ml - 6zł. Jednak tak jak pisałam wyżej odtłuszczacz ,,+'' działa tak samo, a dodatkowo ułatwia
 • szablony - w zależności od wielkości od 1,10zł/szt do 2zł/szt im większy tym droższy. Dostępne są również pakiety dla dzieci 30szt - 40zł oraz zestawy szablonów 11zł/szt zwykłe wzory 12zł/szt bajkowe. W zestawie znajduje się od 8 do ponad 10 szt szablonów, które samemu trzeba w domu pociąć,
 • klej 15ml - 22zł/szt ( wystarcza na 60-80 tatuaży) 7ml-17zł/szt (wystarcza na 30-40 tatuaży)
 • pyłek brokatowy 3ml wersja holo 2,50złszt wersja zwykła 2,2zł/szt ( słoiczek starcza do 20 tatuaży)
 • pędzelek do nakładania brokatu 2,80zł/szt, pędzelek do strzepywania nadmiaru 4zł/szt

I to wszystko!

Mamy również zestaw startowy do tatuaży brokatowych w skrzyneczce w środku jest wszystko co jest potrzebne do wykonania tatuaży brokatowych. Kliknij tutaj, żeby zobaczyć produkt.
pixel