20

Nowy produkt

Zestaw tatuaży Quick Tattoo Halloween

5,69 zł

Więcej informacji

Quick Tattoo to nowe oblicze tatuaży tymczasowych! Tylko u nas do kupienia szablony, które już są tatuażem. Produkt ten powstał aby tatuaże były jeszcze prostsze w wykonaniu. Z nowymi szablonami będą mogły je wykonać również dzieci na skórze, papierze, kubkach, drewnie i wielu innych przedmiotach. Składają się z dwóch części - papieru podkładowego z logo naszej firmy oraz przeźroczystej folii na której naniesiony jest wzór w postaci kleju do tatuaży. Całość jest zapakowana w woreczek, który trzeba rozciąć przed wykonywaniem tatuaży, chroni on produkt przed kurzem, wilgocią oraz wszelkimi innymi zanieczyszczeniami. Do wykonania tatuażu brokatowego potrzebujesz jeszcze tylko pudru brokatowego, który znajdziesz klikając Tutaj

Wzór pochodzi z kategorii "Halloween"

Zestaw szablonów Quick Tattoo w promocyjnej cenie specjalnie na Halloween aby zmrozić krew wszystkim domownikom. Tatuaże zapakowane są w specjalnie usztywnianą kopertę przygotowaną do przechowywania całych oraz pociętych tatuaży. Pamiętaj, że tatuaże Quick Tattoo są wrażliwe na nacisk oraz zagniatane. Aby w pełni cieszyć się ich jakością odpowiednio dbaj o ich przechowywanie.

Produkt jest przeznaczony do użytku domowego jak i dla specjalistów wykonujących tymczasowe tatuaże na stoiskach z tatuażami wakacyjnymi, w salonach kosmetycznych, dla Animatorów, na urodzinach, kinder balach i innych imprezach okolicznościowych oraz wszystkich chcących odrobinę zapomnieć się lub przetestować tatuaż przed wykonaniem stałego wzoru.Skrócona instrukcja wykonania tatuażu:

  1. Odtłuść skórę i przetrzyj wacikiem! Tutaj musisz poczekać aż odtłuszczacz odparuje, ponieważ skóra nie może być tłusta lub wilgotna kiedy będziemy przyklejać tatuaż.
  2. Wytnij szablon za pomocą nożyczek.
  3. Przyklej szablon w miejscu odtłuszczonym i dociśnij z każdej strony, tak aby tatuaż przeszedł całkowicie na skórę.
  4. Ściągnij powoli przezroczystą folię uważając czy żaden element nie odchodzi z folią przezroczystą (jeśli tak to cofnij się i ponownie dociśnij szablon) a następnie wypełnij go pyłkiem brokatowym lub pudrem transparentnym za pomocą pędzelka. GOTOWE!

Pełną instrukcję oraz video instrukcje znajdziesz klikając w zakładce Instrukcje.

Produkt jest przeznaczony do użytku domowego jak i dla specjalistów wykonujących tymczasowe tatuaże na stoiskach z tatuażami wakacyjnymi, w salonach kosmetycznych, dla Animatorów, na urodzinach, kinder balach i innych imprezach okolicznościowych oraz wszystkich chcących odrobinę zapomnieć się lub przetestować tatuaż przed wykonaniem stałego wzoru.Aby sprawdzić rozmiar tatuażu kliknij zakładkę Wymiary podane wartości odpowiadają zaokrąglonym wymiarom tatuażu właściwego bez obramowania. Używanie naszego produktu jest bezbolesne.Produkt do tatuaży polecany do:

TATUAŻ
AIRBRUSH

TATUAŻ
BROKATOWY

TATUAŻ
Z HENNY

Wymiary

Wysokość:16,5 cm
Szerokość:23 cm