20

Nowy produkt

16 Quick Tattoo

1,22 zł

Więcej informacji

Chciała bym napisać Ci kilka słów, które przybliżą Ci całą idee nowych tatuaży!

Stworzyliśmy je z myślą o tych którzy uważają odklejanie szablonów i wypełnianie kleju za skomplikowany proces. A także, żeby pomóc wam jak najszybciej uszczęśliwić każdego kto chce mieć tatuaż!

          Quick tattoo to szablon który właściwie już jest tatuażem. Składa się on z przezroczystej foli i papieru podkładowego. Przezroczysta folia służy nam do przenoszenia tatuażu na ciało, wiec po rozpakowaniu produktu i ściągnięciu papieru podkładowego to właśnie na niej zostaje nasz tatuaż. Żeby być pewnym, że prawidłowo przejdzie on z papieru podkładowego na folię należy przed odklejaniem trochę przycisnąć cały tatuaż do papieru podkładowego.

          Jak już pewnie widzisz nowe szablony są czarne, dzięki temu brokat będzie dużo bardziej błyszczał, ale ma to jeszcze jedno zastosowanie - jeżeli Twój klient nie będzie chciał brokatu wystarczy tatuaż przypudrować pudrem transparentnym lub nawet skrobią ziemniaczaną. Tatuaż pozostanie czarny. Uwaga! Tatuaże bez brokatu trzymają się krócej niż brokatowe.

Czym Quick Tattoo różnią się od zwykłych szablonów:

- łatwiej nanosi się na skórę, nie trzeba uważać na szczegółowe elementy żeby się nie posklejały,

- wykonanie tatuaży jest bardzo proste dzięki czemu mogą tatuaże robić nawet dzieci,

- nie trzeba szablonu wypełniać klejem, szablon jest już gotowym tatuażem,

- tatuaż jest wysuszony i lepki, nie zaklei on pędzelka podczas nanoszenia brokatu na skórę,

- można go wykorzystać na różne sposoby: ozdabiać ciało, zeszyty, koszulki, kubki, kartki,

- czarny kolor szablonu podbija kolory brokatów dzięki czemu tatuaż błyszczy jeszcze bardziej!

- łatwiejsze jest również cieniowanie tatuażu brokatowego,

- tatuaż może być czarny, wystarczy posypać go pudrem transparentnym, 

- tatuaże utrzymują się na skórze nawet do 2 tygodni!

- jeżeli zdecydujesz się na wykorzystanie Quick Tattoo do ozdoby szklanek, kubków, zeszytów czy drewna możesz go zabezpieczyć przed starciem odpowiednim do danego typu powierzchni lakierem bezbarwnym.

 

Czego nie robić z Quick Tattoo:

- nie giąć i nie składać,

- nie odpakowywać jeżeli nie zamierzamy go użyć od razu,

- nie przygniatać ciężkimi przedmiotami,

- nie używać na mokrą, spoconą, naoliwioną, nieoczyszczoną skórę (to bardzo istotne ponieważ nawet przy delikatnie wilgotnej skórze tatuaż może się nie odkleić w całości),

- tatuaże są wrażliwe na pocieranie, kiedy są wilgotne, mokre . Podczas kąpieli nie należy go trzeć i pozostawić do wyschnięcia aby nabrał pierwotnej wytrzymałości,

      Skrócona instrukcja wykonania tatuażu: 

  1. Odtłuść skórę i przetrzyj wacikiem! Tutaj musisz poczekać aż odtłuszczacz odparuje (zalecamy używanie odtłuszczacza oznaczonego "+"), ponieważ skóra nie może być tłusta lub wilgotna kiedy będziemy przyklejać tatuaż.
  2. Delikatnie dociśnij szablon na płaskiej powierzchni przed rozpakowaniem (dzięki temu na papierze podkładowym nie zostanie jakiś mały element).
  3. Rozpakuj szablon za pomocą nożyczek. Każdy szablon jest zapakowany tak, aby nic się do niego nie dostało przed użyciem.
  4. Przyklej szablon w miejscu odtłuszczonym i dociśnij go z każdej strony, tak aby tatuaż przeszedł całkowicie na skórę (dociskaniem nie zepsujesz tatuażu jeżeli nie będziesz przy tym go rozcierać a dobrze dociśnięty szablon prawidłowo się odklei). W przypadku obłych powierzchni postaraj się docisnąć szablon w całości za pierwszym razem, jeżeli skrajne elementy szablonu dociśniesz tylko delikatnie i będziesz chciał do nich wrócić - mogą się rozmazać dla tego najlepiej przycisnąć je od razu porządnie.
  5. Ściągnij powoli przezroczystą folię uważając czy żaden element nie odchodzi z folią przezroczystą (jeśli tak to cofnij się i ponownie dociśnij szablon) a następnie wypełnij go pyłkiem brokatowym lub pudrem transparentnym za pomocą pędzelka. GOTOWE!

 

Pełną instrukcję oraz video instrukcje znajdziesz w zakładce Instrukcje.

Wymiary

Wysokość:6,8 cm
Szerokość:4,5 cm

Akcesoria