Otwarcie sklepu

Komentarze (0)

Otwarcie sklepu

Za nami otwarcie sklepu Lunar Tattoo. Postanowiliśmy podzielić się informacjami na temat powstawania strony, na której jesteście.

Sam pomysł na sklep narodził się prawie rok temu kiedy to postanowiliśmy podzielić się naszymi szablonami do tatuaży z całą Polską. Wtedy to został rozpisany plan nad którym pracowaliśmy do tej pory i cały czas staramy się ulepszyć wszystko czego dotkniemy i co zrobimy. 

Logo Lunar Tattoo
Potrzebowaliśmy symbolu, który w pełni oddał by ducha naszej firmy. A pomysłów było tyle co gwiazd na niebie i w momencie kiedy o tym myśleliśmy, księżyc zaświecił niespotykanym blaskiem oświetlająć pokój, w którym przebywaliśmy i... No nie było aż tak majestatycznie. Ale fakt, że zawsze projektowaliśmy do późna zainspirował nas do nazwy związanej z tą porą. Tak powstał pomysł na księżycowe logo.

Ilustracje
Od tego pomysłu na logo do pojawienia się wilka w tle nie była już dalekiej drogi. Kilka szkiców w photoshopie i sporo kawy zbożowej dało swój efekt w postaci księżycowej ilustracji. Od teraz księżyc ma swojego wiernego kompana. Śnieżny wilk od pierwszej do ostatniej kreski sprawiał wiele radości i satysfakcji z jego malowania. Z każdym pociągnięciem wirtualnego pędzla nabierał życia aż postanowił zagościć na gwieździstym niebie.

Kodowanie
Tutaj już kawa nie pomagała. Każda linijka kodu wymagała sprawdzania i dostosowywania. Nie raz musieliśmy zaczynać od nowa. Samo testowanie sklepu trwało 2 tygodnie. Zostało wykrytych kilka błędów, które naprawialiśmy i naprawialiśmy. Cały czas staramy się monitorować działanie, dla tego jeżeli zauważycie jakieś nieprawidłowości albo utrudnienia - piszcie śmiało.

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola wymagane