Quick Tattoo

UWAGA! W okresie letnim kiedy na dworze temperatury są bardzo wysokie, trzeba kłaść duży nacisk na odtłuszczanie i ochładzanie skóry zanim naniesiemy na niego szablon.

Quick Tattoo nie przyklei się do mokrego, spoconego ciała! 

Tutaj znajdziesz wszystkie dostępne wzory szablonów do tatuaży tymczasowych z kategorii Quick Tattoo. Jest to nowość na rynku szablonów, charakteryzująca się szybkością i łatwością ich wykonywania. Stworzyliśmy dla was szablony, które nie wymagają wypełniania klejem, wystarczy przyłożyć do skóry, docisnąć i tatuaż gotowy!

Wykonywanie tych tatuaży jest na prawdę banalnie proste! Z nimi poradzą sobie nawet dzieci! 

Tatuaże te możemy posypać brokatem uzyskując jeszcze bardziej lśniący efekt tatuaży brokatowych lub pozostawić je czarne i tylko przypudrować!

Można nimi zdobić ciało, ale nie tylko! Możecie je wykorzystywać do zabawy z dziećmi. Stworzyć unikalną koszulkę z tatuażem brokatowym. Ozdobić zeszyt, teczkę a nawet plecak! Wystarczy przykleić tatuaż typu Quick Tattoo i posypać brokatem!

Koniec z odklejaniem i przyklejaniem szablonów, koniec z zabawą klejem, koniec z zaklejonymi pędzelkami,  koniec z szukaniem przezroczystego wzoru! Ten produkt zrewolucjonizuje rynek tatuaży brokatowych!